Translate

March 7, 2016

Bez obrazy

Nie wiem jak to jest, ale im bardziej się Panów olewa tym bardziej Panowie cię uwielbiają. Mówisz „Idź stąd! Poszedł!” a oni pieją z zachwytu i leżąc u twoich stóp błagają o cień uśmiechu, o nadepniecie obcasem okolic erogennych, o zgaszenie papierosa na ich plecach. Nie przyjmują do wiadomości, że niektóre kobiety nie są zainteresowane zapachem ich pachy, zarostem na gębie, brakiem cycków, płaskim tyłkiem.
Im bardziej ich gnębisz tym bardziej cię kochają. Ambicja udowodnienia kobiecie, że tylko samiec jest w stanie ją zaspokoić seksualnie, emocjonalnie, mentalnie, materialnie, wizualnie, zapachowo, dotykowo, często, gęsto i w ogóle powoduje, że ich komórki odpowiedzialne za rozszerzanie horyzontów dotyczących innych doznań siedzą sobie bezpiecznie zamknięte na klucz.

Panowie…tak nie można…

To co inne i niekoniecznie wami zainteresowane też jest potrzebne.

A nawet w związkach damsko-męskich jak to powiedziała moja znajoma:

„Wystarczy na tydzień odstawić od cycka a wróci błagając o jeszcze”

Jesteście uzależnieni od kobiet…
_____________________________________

Z drugiej strony jak Pani jest zbyt nachalna to niech się nie dziwi, że Pan nie będzie zainteresowany. / chyba że dobrze płaci/ 

Bo Pan woli być zdobywcą a nie trzodą hodowlaną, której pod nos się podtyka. Lubi w podskokach gonic króliczki. Im młodsze i głupsze, tym lepsze / lecz to zależy kto komu, kiedy i za ile co kupuje/ . Te starsze i mądrzejsze są już albo ich byłymi żonami, albo obecnymi żonami kolegów, którzy powoli zaczynają oglądać się za króliczkiem do pogonienia.

I wniosek, że w tym całym interesie chodzi o to, żeby był równowaga.

PATRZ ALE NIE DOTYKAJ!
DOTKNIJ ALE NIE PRÓBUJ!
SPRÓBUJ ALE NIE POŁYKAJ!

(jak powiedział Al Pacino w „Adwokacie diabła”)

Udławić się można…

Tu można się obrazić 
GrossBoss