Translate

November 25, 2012

Oto post na pożegnanie, drogie polskie-szafy-panie. Zaś ostatnia mina PROSTO DLA ADMINA :'/caramel colour chart no.27/ lace wig 26 inches/ silky straight/virgin malesian hair/silk top hidden knots/ silk edges cap - custom made
pix by Ikarus :)

oto epitafium dla pewnego portalu, gdzie KAŻDY musi wygladac jak KAŻDY. Szczerze mówiąc własnie w dobrym momencie wykopano mnie z tamtąd i rozumiem, iż uczyniła to bardzo ważna administratorka która robi konkursiki z giwełejami i przeszkadzały jej moje opowieści o świecie pomimo ponad 100 postów ze sesjami ciuchów?

To dla Was drogie Panie. Te butki od najpopularniejszej firmy obuwniczej od give awayów - jak widać dokładnie te same czyli z serii Bamboo, które sobie sprowadziłam prosto od producenta, któr WŁAŚNIE dla tej firmy robi je z ich metko.

Post powstał specjalnie z dwóch powodów. Pierwszy to OBŁĘDNA torba, która moja osobista Pani Matka wystawiła na śmietnik. Torbę siedem lat temu otrzymała w prezencie moja babcia, która przekazał ja mojej mamie. Uratowałam ją miesiąc temu przed wypierniczeniem na dary lub inne wysypisko warszawskije i uświadomiłam Pani Matce, że ZANIM COŚ WYRZUCI NIECH NAJPIERW POKAŻE TO MI. Jak można taki skarb siedem lat w szafie chować? No jak?

Drugi powód macie na mojej głowie. To chyba jedna z najpiękniejszych lace wig jakie zamówiłam dla mojej Klientki. 28 cali czyli prawie 70 cm. Kolor carmelowy blond na czepku, który zaprojektowałam specjalnie dla osób chcących bardzo szybko taka peruke rano zamocować czyli z silikonową transparentną obwódką. Naturalny przedziałek, wpuszczane węzełki. Włosy najlepszej klasy - nie skrobane z łusek / virgin/ W sklepie jakieś 7.000 a u mnie tyle co wynegocjuję z producentami. Czyli ze cztery razy mniej. O to zlecenie biło się 5 fabryk w Quingdao ale ta co mi ja wykonała to po prostu mistrz. Mam nadzieję, że moja droga M. dostawszy ją będzie mogła nosić co najmniej przez 3 lata. Pamiętacie sesję z Roszpunki, gdzie Leila na balkonie / w filmie/ nosi złote włosy? To już moje drugie zlecenie dla M. i jak widac po ciągłym noszeniu włosy czują się świetnie, co mnie bardzo cieszy :) O kremach do peruk z Loko nie wspomnę.

Pozdrawiam,
GrossBoss

p/s i do diabła z...

My Facebook.EPILOG... :P

20 comments:

Sernik z pieprzem said...

jestes zabyt zajebista na polskie szambo maj dir :D

schockobons said...

mamo prawie dostałam ataku serca! :D
niezła z Ciebie dziunia! :D :*

Erill said...

hahahaa, ja Cie szanowny GrosBossie totalnie uwielbiam :D I tak tak jako rzekły Ci popracia głosy są rzeczy na tym swiecie które nie sniły się sokratesowi i dlatego każdy przejaw nie odziania sie w zary i riwer ajlandy oznaczc beda ostracyzm haj faszjon swiatka ktore wie wszystko lepiej bo napaczylo se na wystawy i swoje tysiace fanow ktore z takim wzruszeniem podkreslaja zawdzieczaja w 90% giwełejom w co trzecim poscie. Ot taka to ciekawa swiata sciezka ze konkurow szestanscie nie przeszkadza ale literki i cos ciekawego do przeczytania juz tak.

Mo said...

UUU Szefowo, widzę, że mamy takie same samochody :D Czy to oznacza, że ja też mogę być trędi? :D

GrossBoss said...

moja duszko to nie mój. To słuzbowy ;)

Anonymous said...

z tamtąd :DDD

Anonymous said...

A cóż to za tajemniczy portal?

Angua said...

Tak, posty pełne treści przeszkadzają niektórym.
A i tak polskich szaf jest milion pińcet, a Szefowa jest jedna. O.

Anonymous said...

a ja nie wiem skad cie wykopano bo nigdzie nie bywam gdzie kopią.ale blondi wygladasz zajebiaszczo.gosia.s

asiunia said...

Zobaczyłam i zdębiałam. Bez jaj, ale w takich włosach Ci zajebiście :) Fajnie się skomponowały z Twoim kolorem skóry. Wyszło naturalnie :) Może przemyślisz sprawę? ;)

Z tego portalu przychodzą tylko ludzie, co oglądają zdjęcia a nie czytają. Sama ostatnio przeżyłam załamkę, że jak napiszę dłuższy tekst to 2% to przeczyta, reszta skomentuje buty. Chyba nie rozumieją, lub jak widzą więcej niż 3 - 4 linijki to się załamuję, że znów trzeba czytać. Więc nie wiem jaka publika jest lepsza, szersza ale głupsza, czy wąska ale taka konkretniejsza. Sama zdecyduj.
W sumie będziesz miała teraz tylko tych, co lubią tu zaglądać, a nie łowcę komcii i zaproszenia na zajebiste rozdania kosmetyków za 3 zł :)

Alcyna said...

Przecież w Twoim wypadku takie wypier... to komplement!!!!

GrossBoss said...

to może wszystkie pójdziemy? Se? Pozdrawiam serdecznie!

searcherofthebeauty said...

Wooow, jakie buty!Też chce takie,i nawet klime mają:)Czad, a włosy są piękne..ty zgrabniocho:)

GrossBoss said...

grzmoty uwielbiałam. Zadebiutowały jak pisałam o płanetnikach ==>> http://egomorphosis.blogspot.com/2012/01/w-polandii-zima-szara-grossboss.html
a jestem kurduplem. Tyle, że chudym. jak kto mnie widzi na żywo to jeszcze sie nie zdarzyło, żebym nie usłyszała 'MYŚLAŁAM, ŻE JESTEŚ WYŻSZA" Nie jestem! Mam 161 :P

PiF PaF said...

jesteś jedyna w swoim rodzaju...i dzięki Ci za to!!! ps. fajnie ci w blond

Rzaba said...

lubie takie wariatki jak Ty :))

GrossBoss said...

a ja uwielbiam Twoje zdjęcia. Jakbyś się wybierała do wawy to błagam o wspólna sesję.

Anonymous said...

WOW just what Ι was lookіng for. Ϲame here
by searching for samsung galaxу s3
Also visit my page : samsung galaxy s3

GrossBoss said...

spadaj. JESTEM LUDŹ IPHONE

Anonymous said...

Torba super, włosy super, wyglądasz świetnie (161 cm? Rzeczywiście wyglądasz na wyższą), w ogóle imo bardzo ładnie Ci z takimi gładkimi włosami, niezależnie od koloru. Masz takie zdjęcia na pustyni, w czarnej abaji i z długimi, czarnymi włosami - pięknie tam wyglądasz.:) Pozdr. Ann.