Translate

June 14, 2010

Fashion Fict Faction by LMProduction ad.2

Fashion Fict Faction by LMProduction Part 1.

(...) w tym czasie na drugim końcu świata pod palmą obok pustyni narodził się transwestyta. Odznaczał się dwoma kreskami i kropką i był bogaty. Ponieważ musiał odróżniać się od chłopa co piramidy buduje z wiechą na głowie, postanowił być łysy a korzystać z gotowców. Dzięki temu ruszył przemysł fryzjerski co modelował fale i pukle na głowach z patyka i tykwy/ bo manekinów fryzjerskich wtedy jeszcze nie było/, aby potem Kleopatra i jej koledzy ze świątyni Hatszepsut mogli sobie nałożyć głowę na głowę. To znaczy włosy na głowę.

Niewolników golono więc cyklicznie aby dostarczyć surowca na peruki. Cyklicznie, bo peruka zużyta była formalnie w momencie zalęgnięcia się w niej robaków lub innych stworzeń. Głupio by więc wyglądał faraon, któremu się sypie fauna spod czapki czy tam innej kobry nie mówiąc o pasiastym spłaszczonym berecie, w którym go oglądamy do dziś.

Najlepszą modą starożytnych był sposób dozowania perfum. Na głowie między włochatą konstrukcją stawiało się dziurawy ostrosłupek piramidkowy z pachnącymi olejkami. Olejki spływały przez dziurę prosto na włosy a potem na plecy lub między cycki. Dzięki temu można było utopić kilka wszy i natłuścić se dekolt. Nawet wczoraj zastanawiałam się jakbym wyglądała z takim mini durszlakiem na czaszce. W sumie to trochę niewygodne, bo nie mogłabym się nachylać nad klawiaturą, chyba, że miałabym zamiar kupić nową klawiaturę. Bo jak wszyscy wiemy klawiatury nie lubią jak są mokre, tłuste, przestarzałe i herbaty z cukrem :P To może tyle o fryzurach, bo tera będzie o tabeli okresowej.

Tabela okresowa zaczęła być testowana właśnie za czasów Kleopatry kiedy ołowiem lub malachitem malowano ramki naokoło oczu. To, że matka dzieciom lub kapłan bogom potem ślepli to już inna sprawa. Nawet ślepemu można zrobić make-up. Do tego dochodziła fobia Jacksona Miachela zwanego dalej Samsonem Ameryki Północnej , czyli wybielanie. W sumie to gość nie był taki dziwny. Od 6 tysięcy lat ludzi zatruwali się przez policzki, żeby tylko być jaśniejszymi. Biel ołowiowa stosowana nałogowo przez arystokrację na całym świecie pewnie wyprawiła na tamten świat całe tabuny płci pięknej.

Najbardziejbielszą z całego tego towarzystwa była oczywiście Królowa Elżbieta Pierwsza. Twarda z niej była babka! Idolka feministek nie dość, że sobie przybijała szpilkami rudą szopę do czaszki to jeszcze podbiła pół Europy a nawet zdobyła Oskara za „Awiatora”. Mimo, że podobno ospowata na gębie jak Pan Edek spod budki z piwem dawała czadu z fluidem jak mało kto. To dlatego ten puder-ołów w formie pasty polerskiej. Niby ikona a tu o trądzik poszło normalnie. Wtedy nie można było sobie zedrzeć twarzy u chirurga i wyhodować nowej za pomocą peelengu i dermabrazji. Teraz tak. To dlatego Krystle Linda Evans z „Dynastii” nie wychodzi z domu. Za bardzo jej zdarli i odrosła nie tak jak należy. Jak kto nie widział to wlepiłam na GrossBossa.

A skoro przeszliśmy do czasów kiedy to panowie szkicowali sobie różane usteczka oraz pieprzyki, pozwólta, że Redakcja zrobi se przerwę i herbatę z cukrem. A zamiast ostrosłupa na głowie wetrze sobie ampułkę Vichy, żeby jej się przedziałek nie rozjechał jak Mojżeszowe Morze Czerwone. Z wyrazami GB via ==>>