Translate

January 10, 2011

Lace wig story cd.

Zawalona mailami od Szanownej Gawiedzi co tu mnie odwiedza, chociaż nie robię konkursów w których można by wygrać moje używane ale mogące się jeszcze przydać skarpety, nie mam konta na Facebooku i innym tego typu Stowarzyszeniu Kolekcjonerów Numerów Przy Profilu, które tylko marzą aby je POLUBIĆ i wtedy no wiecie... WYGRAĆ te skarpety albo inne maszynki do golenia z suszarką do WYBIELONYCH zębów* uhm... odpisuję co następuje kontynuując wątek przylepek naczaszkowych:

*więcej na temat medialnej prostytucji i wykorzystywania naiwnych u mojego nowego kumpla od krytykowania Szanownego Pana Swojego Chłopa Vslva.


Lace wig nie zawsze musicie przyklejać sobie do czoła. I nie zawsze na beton co można sobie ze skalpem zdjąc / jak wspomniałam tu i ówdzie/ Można ją sobie doskonale wpiąć jakiś 1 cm od linii włosów i też świetnie wygląda a ile czasu się oszczędza to lepiej nie mówić. Ale o tem w następnym poście o LW.


Dziś będzie o technikach wplatania włosów w LW i tym jak to się robi, żeby było dobrze.


Ponieważ włosy są osadzone każdy osobnym węzełkiem nie może się zdarzyć, że jak pójdziecie sobie w tym spać to obudzicie się rano z nieutrefioną padliną skunksa na poduszce obok, która będzie sobie wesoło leżakować zamiast Waszego męża, bo mąż uciekł z wrzaskiem. Gwarantuje Wam, że widok samej peruki też nie jest taki straszny i prawdziwy mężczyzna powinien sobie przymierzyć od czasu do czasu Waszą fryzurę, żeby poczuł się jak to jest być prawdziwą kobietą. Wy w tym czasie możecie sobie usiąść w ubikacji z gazetą motoryzacyjną i puścić kilka dużych bąków.

W ten sposób bardzo zbliżycie się z mężem i Wasze pożycie małżeńskie lub jakie tam ono jest będzie bardziej udane. Można również zastosować inne wariacje. Czyli. Mąż siedzi na ubikacji w Waszej peruce a Wy stoicie z gazetą przed lustrem. Lub. Wy siedzicie razem z mężem na ubikacji a gazeta z peruką stoją przed lustrem.

Fryzura lace wig składa się jak już wspomniałam przede wszystkim z czepka do którego te włosy trzeba przyczepić. I można to zrobić na kilka różnych sposobów.
Włosy na taśmie / tanio i szybko/ doszywa się w kilkunastu rzędach do peruki. Po wyłysieniu / bo tutaj niestety dosyć szybko się wyczesują/ można sobie zakupić sote’ włosy na taśmie – human hair / 4 USD w Qingdao za 1,5 metra / i doszyć ręcznie między łysiejącymi plackami. Mamy więc super bazę do odnawiania peruki w różnych wariantach.

Drugą metodą bardziej pracochłonną, którą moi bracia i siostry z Qingdao opracowali, to dowiązywanie szydełkiem każdego włoska osobno do siateczki. Taką peruke dłubią oni Mości Państwo całe 3 tygodnie i jest ona rzeczywiście trudna do zdarcia. Jak kto chce zedrzeć to proponuję umyć nią ojcu samochód /nie zapominać o kołach/ a potem podłożyć na trasie pługu solnego zimą. Zdarcie gwarantowane *


*uwaga! Po podłożeniu należy natychmiast zabrać perukę z drogi krajowej pod groźbą przymarznięcia imitacji padliny do asfaltu. Dbajmy o służby miejskie które naszą padlinę rzuciłyby się coby zeskrobywać szufelką. Dziękuję.

Włosy, które możecie sobie zamówić są też przeróżne. Najczęściej z Indii , Chin lub Malezjii – po Europę. I różniastą więc mają strukturę. Te z Malezjii i Indii są bardziej miękkie, ale też bardziej się plączą. Te z Chin są bardziej sztywne i twarde... eeeee..... twarde ..../ czy ktoś może mnie zabrać na przerwę???/ Jeśli ktoś się łudził, że dostanie perukę z włosów ludzkich nieobrobionych, to go bardzo rozczaruję. Włosy przed przyszyciem sa poddawane tak zwanemu odłuszczaniu czyli w procesach chemicznych zdrapywana są z nich łuski, każdy włos jest chemicznie barwiony i poddawany silikonowaniu. Dzieki temu komponenty do produkcji wyglądają jak marzenie z reklamy aż do pierwszego mycia czaszki, kiedy to te silikony moi drodzy zostana wymyte przez szampony za 11,00 PLNów a Wasza padlinka zwiśnie Wam smętnie w ręce i zapyta "A odżywka fijutku todzie?!"

O tym jak pielęgnować Wasze bardzo twarzowe twarzoczaszki okolone puklami bądź Niagarą wyprostowana na prostownicy opowiem potem, bo to temat rzeka, a dzisiaj wrzuta z Lace wig 24 iches human hair jerry curl colour 1B. Jakby kto pytał - tą lace wig mam 2,5 roku i nie wygląda jak skołtuniony trup pudelka.pl więc chyba mazidła z Egiptu i te za 10 PLN z Auchan działają bez pudła :)

Dobra. Wystarczy "poszczenia" na dzisiaj.Ear Cuff - DIY