Translate

April 9, 2013

Biżuteria słodka, może babcia dziś nas spotka...?

Dzisiaj będzie bardzo nadobny post dla fanów Stephena Kinga a dotyczący wszystkich idących pod prąd i kochających makabreski, horrory i to co innym się wydaje kompletnie bizarre.

Apeluje tu do wszystkich hipsterów i wolnomyślicieli w wielkich okularach aby przemyśleli kwestię założenia sobie na nadgarstki swoich mleczaków na przykład. Albo tak jak ja przymierzam się właśnie do oprawienia znalezionych na półce w domku w Hurghadzie zębów wampira / kto nie czytał o moim odkryciu to zapraszam niżej niech sobie kliknie w szczękę/części ciała i organizmy żywe będą nam mogły towarzyszyć na wielki wieków i w sumie tak sobie myślę, że starsze panie powinny na łańcuszkach nosić zapasowe szczęki. Wtedy mogłyby się śmiać do rozpuku ze swojej sytuacji ekonomicznej zamiast się modlić o lepsze jutro, a w przypadku zgubienia uzębienia oczywiście miałyby zapasowe na szyjach. Taki sobie właśnie patent wymyśliłam. A co. Zaznaczam, że mam ogromny szacunek do starszych pań. Zwłaszcza kiedy dzielnie sobie radzą z twardym pokarmem i chamstwem na ulicach.

Jeśli można taka małą dygresje, to jutro lub pojutrze wkleję jeśli pozwolita moją własna historię o mojej własnej babci i Jej zębach.

Za uwagę zasługuje bransoletka dla działkowiczów. Bardzo polecam. Gracka przyda się na pewno nie tylko przy wypieleniu chwasta ale też można postraszyć nią kilku dresiarzy na ławce przed blokiem. Ochrania również torebkę. Złodziej po prostu nadzieje się sam więc policja nie będzie nawet wszczynać postępowania.

Jak widać ktoś pomyślał też o starszych. No.

Na drugim ręku można nosić wołowinę z wkomponowaną protezą oczną / można na przykład pożyczyć od protetyka, który robi dla nas zęby. Może ma kolegę i zostały mu jakieś zapasy/ , która może robić za trofeum.

Tak wyposażona starsza pani nie będzie miała żadnych, ale to żadnych problemów z chuliganami. 

A dla was kilka makabresek :)
 click down here to see the pix


p/s Redakcja bardzo dziekuję za udział:

&